Biz Kimiz?

EMİNERA DANIŞMANLIK Ltd.

EMİNERA Danışmanlık Ltd.  2008 yılından bu yana müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Müşterilerimiz için farklılık oluşturmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir. Türkiye’nin ekonomik gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak çalışan, alanında saygın, dinamik, sürekli ve sürdürülebilir kaliteli büyüme ile değer üreterek, global kapsamda başarılı öncü bir kurum olmaktır.

 

WhatsApp Image 2018-10-19 at 13.02.27

YURTDIŞI EĞİTİM

EMİNERA GROUP olarak öğrencilerimizi dünyanın ve Avrupa’nın saygın üniversitelerine kayıt yapıyoruz. EMİNERA GROUP şu anda dünyanın en iyi üniversiteleri ile işbirliği yapmaktadır. Şirketimiz İtalya’da lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri için burslar sunmaktadır. Dünya ve Türkiyedeki üniversitelerde öğrenci kayıtları da devam ediyor.

YURTDIŞI İŞ, SAĞLIK, TURİZM

EMİNERA YURTDIŞI İŞ,SAĞLIK VE TURİZM danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Yurtdışı iş, çalışma izni, vize ve oturum alınmasına yönelik danışmanlık hizmetlerimiz vardır. Sağlık Turizmi alanında Medikal – Tıp Turizmi (Hastanelerde tedavi ve ameliyat vb. işlemler) ve Termal Turizm (Termal Tesislerde rehabilitasyon ve dinlenme vb. hizmetler) danışmanlığını yapıyoruz. Tıp eğitim stajlarının yapılmasına destek veriyoruz.

REKLAM / PR , Halkla İlişkiler

EMİNERA REKLAM / PR , halkla ilişkiler ve tanıtım danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Şirketinizin büyümesi ve marka olması için destek veriyoruz ve ya ürününüz insanlar arasında üst seviyeye yükseltiliyor. Bu kriterlere dikkat etmek için her türlü çabayı gösteriyoruz ve şirket temsilcisinin veya tüzel kişiliğin reklam / reklam seçimine dayandığı en uygun faktörlerin geliştirilmesine dikkat ediyoruz.

Bağla