Biz Kimiz?

EMİNERA GROUP Ltd

EMİNERA GROUP  2008 yılından bu yana eğitim alanında hizmet vermektedir. Yabancı dil ve meslek kurslarımız kalite standartlarına uygun sunulmaktadır. EMİNERA GROUP dünyanın eğitim kurumları ile işbirliği yapmaktadır. EMİNERA GROUP vizyonu eğitimin gelişmesi yönündedir.Müşterilerimiz için farklılık oluşturmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir. Dünyanın ekonomik gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak eğitim alanında saygın, dinamik, sürekli ve sürdürülebilir kaliteli büyüme ile değer üreterek, global kapsamda başarılı öncü bir kurum olmaktır.

EĞİTİM VE YABANCI DİL KURSLARI

EMİNERA GROUP olarak yabancı dil kurslarımıza kayıtlar devam etmektedir. Hem Türk eğitmen, hem de yabancı eğitmen tarafından eğitim verilmektedir. Yabancı dil seviyenizi, mevcut dil bilginizi güncel tutmaya, pratikte yaparak daha hızlı ve akıcı konuşmayı, kelime bilginizi geliştirmeyi ve konuşurken özgüveninizi arttırmayı sağlamak istiyorsanız o zaman ingilizce dil pratiği Sohbet Kulübümüze katılmanızı teklif ediyoruz.

YURTDIŞI EĞİTİM / İŞ VE TURİZM

EMİNERA YURDIŞI EĞİTİM / İŞ VE TURİZM danışmanlığı hizmetleri vermektedir. EMİNERA GROUP olarak öğrencilerimizi dünyanın ve Avrupa’nın saygın üniversitelerine kayıt yapıyoruz. EMİNERA GROUP şu anda dünyanın en iyi üniversiteleri ile işbirliği yapmaktadır. Şirketimiz İtalya’da lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri için burslar sunmaktadır. Dünya ve Türkiyedeki üniversitelerde öğrenci kayıtları da devam ediyor. 

REKLAM / PR , Halkla İlişkiler

EMİNERA REKLAM / PR , halkla ilişkiler ve tanıtım danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Şirketinizin büyümesi ve marka olması için destek veriyoruz ve ya ürününüz insanlar arasında üst seviyeye yükseltiliyor. Bu kriterlere dikkat etmek için her türlü çabayı gösteriyoruz ve şirket temsilcisinin veya tüzel kişiliğin reklam / reklam seçimine dayandığı en uygun faktörlerin geliştirilmesine dikkat ediyoruz.

Bağla